ZADZWOŃ DO NAS
0
suma: 0,00 zł do kasy
Legrand-hurt

Firma Elektro-Partner powstała w 2004 roku jako przedsięwzięcie doświadczonych osób.

Od 13 lat wykorzystując kompetencje i kwalifikacje osób tworzących kadrę zarządzającą i zespół handlowy cieszymy się wspólnym sukcesem.

Najważniejszym obszarem naszych działań jest kompletacja i dystrybucja materiałów elektrycznych i elektrotechnicznych.

Od 2008 roku należy do, PGE Forum-Rondo, jednej z największych grup zakupowych w Polsce. W obszarze swojej oferty posiadamy rozwiązania wszystkich liczących się producentów.

Pojawiające się możliwości inwestycyjne spowodowały przekształcenie się spółki i zmianę osobowości prawnej w 2013.

Proponujemy współpracę, którą postrzegamy jako osobistą relację. Na każdym etapie pracy z partnerem. Przekonaliśmy się, że nasza odpowiedzialność, doświadczenie i osobiste zaangażowanie wspiera kluczowe potrzeby naszych partnerów. Razem tworzymy.

Naszymi klientami na obszarze całego kraju są redystrybutorzy, zakłady prefabrykacji, inwestorzy oraz firmy handlowe i wykonawcze.

Rozumiemy i szanujemy naszych partnerów. Powodzenie i przyszłość naszej firmy budujemy w oparciu o sukces naszych klientów i zaufanie naszych dostawców. Jesteśmy elastycznym partnerem zdolnym reagować na zmiany rynkowe.

Celem naszym jest wspieranie klientów w kluczowych przedsięwzięciach biznesowych poprzez oferowanie najnowszych rozwiązań.

Jesteśmy kluczowym i najlepiej zaopatrzonym dystrybutorem marki LEGRAND.

Z dbałością przywiązujemy uwagę do wiedzy i kompetencji. Nasi partnerzy mają dostęp do cyklicznie organizowanych przez nas warsztatów i szkoleń.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl