Kontakt

 

 

Telefon stacjonarny

+48 74 8154000 wew 29

Telefon komórkowy

+48 697 054 666

Adres E-mail

sklep@tech-elektro.pl

 

Płatności

 

Przelew zwykły 
Przelew

 

Płatność gotówką
lub przy odbiorze (pobranie)
pobranie

 
Rachunek Bankowy:
SANTANDER 48 1090 2372 0000 0001 0433 9059
w tytule przelewu prosimy wpisać nr zamówienia
Opcje dostawy
 
 

  
 
 
Darmowa wysyłka przy zamówieniu powyżej 500 zł

Wyróżnikiem prezentowanych tu włączników oraz ściemniaczy jest ergonomiczna budowa, która poprawia komfort użytkowania. Na ofertę składają się różnorodne łączniki, m.in.: podwójne, podwójne wielofunkcyjne, potrójne, schodowe podwójne, podświetlane oraz cięgnowe.

W łącznikach podświetlanych zostały zastosowane diody LED, które cechują się znaczną żywotnością, a dodatkowo stanowią swoisty element ozdobny. Prezentowane ściemniacze Valena Life charakteryzują się szerokim zakresem mocy do źródeł światła, a ich uzupełnieniem będą łączniki automatyczne. Automatyczne wyłączanie światła sprzyja nie tylko oszczędzaniu energii, ale także komfortowi użytkownika. Funkcja ta znakomicie sprawuje się w wszelakich piwnicach, korytarzach ośrodków turystycznych i rekreacyjnych oraz pokojach dziecięcych.

 

Są to zaledwie pojedyncze elementy spośród szerokiej oferty, która zestawiona została z myślą o Państwa komforcie oraz bezpieczeństwie. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi elementami, które z pewnością okażą się miłym zaskoczeniem.

Włączniki i ściemniacze

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl