Kontakt

Telefon stacjonarny

+48 74 8154000 wew 29

Telefon komórkowy

+48 697 054 666

Adres E-mail

sklep@tech-elektro.pl

 

Płatności

 

 

Przelew zwykły 
Przelew

 

Płatność gotówką
lub przy odbiorze (pobranie)
pobranie

 
Rachunek Bankowy:
BZ WBK SA 48 1090 2372 0000 0001 0433 9059
w tytule przelewu prosimy wpisać nr zamówienia

 

Opcje dostawy
 
  
 
 
Darmowa wysyłka przy zamówieniu powyżej 500 zł

 

Wyłączniki nadprądowe
S300

Ochronniki przeciwprzepięciowe

Rozłączniki izolacyjne

   

 

  

Wyłączniki różnicowoprądowe 

Wyłączniki silnikowe M250 

Wyłączniki silnikowe M600

 

 

 

 

 

 

 

 

Oferowana Państwu w tej kategorii aparatura cechuje się różnorodnością, która pozwala na dobranie określonego produktu zależnie od stawianych wymagań oraz indywidualnych upodobań.

Szeroki wachlarz dostępnej oferty zawiera w sobie jedynie sprawdzone i renomowane marki, takie jak OBO Bettermann czy Legrand.

Aparatura zabezpieczająca jest czymś, co odnajduje się w niemal każdym domostwie, restauracji, hotelu. Poszczególne jej elementy posiadają różnorakie nazwy, części oraz funkcje.

Ich wspólnym elementem będzie natomiast przyświecający im cel – tytułowe zapewnienie bezpieczeństwa. W Tech-elektro.pl wychodzimy z założenia, że ciepło domowego ogniska winno zapewniać jego domownikom nie tylko komfort oraz unikalną rodzinną atmosferę, ale także bezpieczeństwo. Rodzaj wewnętrznego pokoju, który pozwala zmrużyć oczy po ciężkim dniu, bezstresowo opuścić własne cztery kąty na okres wakacyjny oraz nie przejmować się nadchodzącą burzą. Właśnie dlatego oferujemy Państwu nie tylko renomowane oraz sprawdzone produkty, ale również fachową poradę, która oparta jest na filarze wieloletniego doświadczenia i specjalistycznej wiedzy.

Aparaty zabezpieczające

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl