Kontakt

 

 

Telefon stacjonarny

+48 74 8154000 wew 29

Telefon komórkowy

+48 697 054 666

Adres E-mail

sklep@tech-elektro.pl

 

Płatności

 

Przelew zwykły 
Przelew

 

Płatność gotówką
lub przy odbiorze (pobranie)
pobranie

 
Rachunek Bankowy:
SANTANDER 48 1090 2372 0000 0001 0433 9059
w tytule przelewu prosimy wpisać nr zamówienia
Opcje dostawy
 
 

  
 
 
Darmowa wysyłka przy zamówieniu powyżej 500 zł

Wyłączniki silnikowe M 250 firmy Legrand wykorzystywane są do ochrony silników elektrycznych przed konsekwencjami przeciążeń oraz zwarć w instalacji. Najczęściej spotyka się je w obwodach, które w trakcie codziennej pracy narażone są na pojawienie się znacznych przetężeń. Wyłączniki silnikowe M 250 występują w trzech wersjach. Mogą one być wyposażone w wyzwalacz elektromagnetyczny, termiczny lub w oba te rodzaje. Pierwszy rodzaj obsługuje zakres prądu pomiędzy 2,2 A do 350 A, a drugi od 0,1 A do 25 A. Natomiast egzemplarze wyposażone w obie wersje wyzwalaczy działają w zakresie od 0,1 A, do 350 A.

Wyłączniki silnikowe Legrand dostępne są z torem neutralnym N lub stykiem pomocniczym NO/NC, w zależności od modelu mogą także wyposażone być w sygnalizator zwarcia. Jest to praktyczne i użyteczne dopełnienie funkcjonalności tego rodzaju urządzeń. W prezentowanej kategorii znajduje się także niezbędny osprzęt, taki jak wspomniane wyzwalacze, oraz akcesoria montażowe np. obudowy o różnym stopniu wytrzymałości. Elementy te pozwalają na zainstalowanie kompletnego wyłącznika M 250 w sposób prawidłowy oraz zapewniający wysoki poziom bezpieczeństwa ochranianym instalacjom.

Wyłączniki silnikowe Legrand wykonane są w zgodzie z wszystkimi obowiązującymi normami, a stworzone zostały z trwałych, bezpiecznych oraz odpornych na uszkodzenia mechaniczne materiałów. Zastosowanie tych elementów w konkretnej instalacji znacząco zwiększa jej bezpieczeństwo oraz minimalizuje ryzyko wystąpienia kosztownych awarii.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl