Masz pytanie? Napisz do nas!

Skontaktuj się!
Opcje przeglądania

SUPLA to prosty w konfiguracji i montażu system pozwalający na bezprzewodowe zarządzanie sterownikami, dzięki którym możemy zrealizować funkcję inteligentnego domu. Pozwala zintegrować i sterować urządzeniami elektrycznymi w naszych domach za pomocą smartfona oraz naszego domowego routera.

 

Supla - sterowanie WiFi

Supla - inteligentny dom na wyciągnięcie ręki!

W XXI wieku automatyzacja pojawia się w kolejnych dziedzinach życia. Jeszcze kilka lat temu sterowanie oświetleniem, roletami, bramą garażową lub systemem podlewania trawnika przy pomocy telefonu komórkowego to był obraz bardzo odległej przyszłości. Dzisiaj Supla pozwala na stworzenie inteligentnego domu, w którym wiele rzeczy, niczym przy pomocy magii dzieje się automatycznie. Zainwestuj w wygodę i bezpieczeństwo, skorzystaj z dobrodziejstw przyszłości już dziś!

Supla - sterowanie mieszkaniem przez WiFi

Pomagamy tworzyć codzienność, która jest wygodna i pełna funkcjonalnych rozwiązań. Krok w przyszłość zapewnia Supla. Ten opracowany od podstaw system do sterowania bramą wjazdową, oświetleniem, ogrzewaniem i roletami w domu to początek rewolucji technologicznej, która dzieje się już dziś. Od teraz najważniejszymi parametrami swoich czterech kątów możesz zarządzać przy pomocy sieci WiFi i urządzeń, które za pośrednictwem Twojego jednego kliknięcia mogą sterować wieloma rzeczami jednocześnie. Zdecyduj się na rozwiązanie z przyszłości już teraz! Zapoznaj się z naszą ofertą i odmień swój dom na lepszy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium