Kontakt

 

 

Telefon stacjonarny

+48 74 8154000 wew 29

Telefon komórkowy

+48 697 054 666

Adres E-mail

sklep@tech-elektro.pl

 

Płatności

 

Przelew zwykły 
Przelew

 

Płatność gotówką
lub przy odbiorze (pobranie)
pobranie

 
Rachunek Bankowy:
SANTANDER 48 1090 2372 0000 0001 0433 9059
w tytule przelewu prosimy wpisać nr zamówienia
Opcje dostawy
 
 

  
 
 
Darmowa wysyłka przy zamówieniu powyżej 500 zł
Jaki wideodomofon? Wybór nie należy do najprostszych!

Przy budowie własnego domu z całą pewnością wiele czasu spędziłeś na zastanawianiu się jak zapewnić bezpieczeństwo sobie i swojej rodzinie. Jednym z kluczowych elementów jakie powinieneś zabezpieczyć jest główne wejście na posesję. Wiele osób chroni je przed niepożądanymi gośćmi za pomocą zamka elektrycznego. Jednak dużo większy komfort da ci urządzenie wyposażone w kamerę. Pozostaje odpowiedzieć na pytanie, jaki wideodomofon będzie dla ciebie najlepszy?

czytaj całość »
Jak podłączyć lampę? To proste zadanie dla przygodnego elektryka!

Podczas domowych remontów wielokrotnie będziesz musiał wcielić się w przedstawiciela ekipy budowlanej. Czasem trzeba coś pomalować, powiesić szafkę albo skręcić komodę. Proste i pojedyncze zadania warto też wziąć na siebie, bo to duża oszczędność czasu i pieniędzy. Zwykle jest tak, że po większych zadaniach zostanie jakiś drobiazg do poprawki. Czasem zauważysz rysę na świeżo pomalowanej ścianie, a innym razem okaże się, że żyrandol wisi w nieodpowiednim miejscu. Wtedy musisz odpowiedzieć sobie na pytanie - jak podłączyć lampę - i zabrać się do pracy!

czytaj całość »
Jak podłączyć gniazdo? Podpowiadamy!

Prace domowe przybierają różną formę. Sprzątanie, gotowanie, montaż półek czy powieszenie obrazka na ścianie. Bez tego nie obejdzie się żadna rodzina mieszkająca w dowolnym budynku. Oczywiście, czasem takie obowiązki wykraczają daleko poza minimum i będziesz zmuszony do gruntownego remontu całości. Zanim jednak to się wydarzy na pewno staniesz przed wyzwaniem wymiany kontaktu. To czynność prosta, ale niosąca ze sobą kilka zagrożeń. Jak podłączyć gniazdko, by nie narazić się na porażenie prądem? Oto wskazówki dla ciebie!

czytaj całość »
Jak podłączyć włącznik światła? Poznaj bezpieczną technikę!

Obecnie trudno wyobrazić sobie dom bez oświetlenia. Jednak zamontowanie w prawidłowy sposób włącznika światła nadal stanowi spore wyzwanie. Ludzie obawiają się, że ta czynność wymaga specjalistycznej wiedzy. Dlatego dzisiaj w telegraficznym skrócie opiszemy, jak podłączyć włącznik światła do lampy. Do sukcesu potrzeba kilku akcesoriów i podstawowej wiedzy technicznej.

czytaj całość »
Jak podłączyć włącznik schodowy? Poznaj najprostszą metodę!

Włącznik lub wyłącznik schodowy, często nazywany jest również łącznikiem schodowym. Za tą nazwą kryje się możliwość włączenia i wyłączenia tego samego światła z dwóch różnych miejsc. Do tego potrzebne są dwa przełączniki, które z powodzeniem można zamontować przy schodach. Wtedy wchodząc i schodząc, możesz bezpiecznie gasić i zapalać żarówkę. Najlepiej włącznik schodowy zaplanować już na etapie projektowania domu lub remontu mieszkania, ponieważ jego instalacja wymaga poprowadzenia nowych przewodów w ścianie. Zatem, jak podłączyć włącznik schodowy?

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl