Kontakt

 

 

Telefon stacjonarny

+48 74 8154000 wew 29

Telefon komórkowy

+48 697 054 666

Adres E-mail

sklep@tech-elektro.pl

 

Płatności

 

Przelew zwykły 
Przelew

 

Płatność gotówką
lub przy odbiorze (pobranie)
pobranie

 
Rachunek Bankowy:
SANTANDER 48 1090 2372 0000 0001 0433 9059
w tytule przelewu prosimy wpisać nr zamówienia
Opcje dostawy
 
 

  
 
 
Darmowa wysyłka przy zamówieniu powyżej 500 zł
Opcje przeglądania

Wraz z postępem technologicznym ułatwieniu ulega wiele aspektów naszego codziennego funkcjonowania. Sprawy i czynności, które jeszcze do niedawna wydawały się poza zasięgiem ludzkich możliwości lub pozostawały w sferze marzeń, dzisiaj funkcjonują całkiem sprawnie, zwiększając komfort domowych aktywności. Jednym z takich urządzeń są gniazdka elektryczne zdalnie sterowane.

W jaki sposób wspomagają wykonywanie powszechnych zadań, przekształcając utopijne wizje w realne działanie?

Gniazdka elektryczne sterowane zdalnie Exta Free pozwalają wyłączyć urządzenia podpięte do źródła prądu bez potrzeby fizycznego ich odłączenia. Wystarczy nacisnąć odpowiedni przycisk na pilocie, by odłączyć od zasilania, przypisany do urządzenia przedmiot. W ten sposób rzeczywistością staje się wizja wyłączania lampy czy radia bez potrzeby podnoszenia się z łóżka. Gniazdka elektryczne sterowane zdalnie doskonale sprawdzają się także w sytuacji, gdy zamontowany kontakt znajduje się w trudno dostępnym miejscu, a swobodne podłączanie i odłączanie wtyczek nie jest wtedy możliwe. W takim położeniu zdalnie sterowane urządzenie umożliwia w pełni wykorzystać istniejące gniazdko i swobodnie decydować o czasie pracy sprzętu do niego podpiętego.

Gniazdka sterowane są systemem Exta Free, a ich montaż jest intuicyjnie prosty. Posiadają nawet kilka różnych trybów pracy, które charakteryzuje niski pobór mocy. Maksymalny zasięg działania wynosi do 300 metrów, istnieje możliwość jego przedłużenia przy wsparciu retransmitera.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl