ZADZWOŃ DO NAS
0
suma: 0,00 zł do kasy
Opcje przeglądania
Cena
  • od do
Kategorie produktów
Przekaźniki priorytetowe  PR-614 Przekaźniki priorytetowe PR-614
Producent: F&F Filipowski
Cena: 132,89 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.

zobacz więcej

Przekaźniki priorytetowe  PR-615 Przekaźniki priorytetowe PR-615
Producent: F&F Filipowski
Cena: 135,62 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.

zobacz więcej

Przekaźniki priorytetowe PR-613 Przekaźniki priorytetowe PR-613
Producent: F&F Filipowski
Cena: 132,89 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.

zobacz więcej

Przekaźniki Priorytetowe: Skuteczna Kontrola Mocy i Ochrona Instalacji Elektrycznej

Przekaźniki priorytetowe stanowią kluczowy element kontroli pracujących urządzeń podłączonych do obwodu elektrycznego. Są niezastąpione w sytuacjach, gdy w obwodzie znajdują się co najmniej dwa odbiorniki, które pobierają znaczną ilość energii elektrycznej. Choć te urządzenia mogą pracować niezależnie, ich jednoczesna praca mogłaby spowodować wyłączenie zabezpieczeń instalacji. Przekaźniki priorytetowe pozwalają na kontrolowanie i zarządzanie pracą tych odbiorników w sposób, który zapewnia bezpieczeństwo działania instalacji elektrycznej.

Aby ustawić wartość poboru energii elektrycznej, przekaźniki priorytetowe wyposażone są w potencjometr. Gdy pobór energii przekracza ustaloną granicę, potencjometr odłącza obwód o niższym priorytecie. Obwód ten zostaje automatycznie przywrócony do instalacji w przypadku, gdy odbiorniki o wyższym priorytecie obniżają swoje zużycie energii. Dzięki temu zapobiega się wzrostowi napięcia lub natężenia prądu ponad bezpieczne granice, co chroni instalację elektryczną i jej urządzenia przed awariami lub trwałym uszkodzeniem.

Rola przekaźników priorytetowych w zachowaniu niezawodności i bezpieczeństwa instalacji elektrycznej jest niezwykle istotna. W naszym asortymencie oferujemy wiele modeli przekaźników priorytetowych, które niezawodnie spełniają tę rolę, zapewniając optymalne zarządzanie pracującymi urządzeniami.

 
 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl