ZADZWOŃ DO NAS
0
suma: 0,00 zł do kasy
Opcje przeglądania
Kategorie
Kategorie produktów

Czujniki ruchu są coraz częściej spotykane zarówno w miejscach użytku publicznego, jak na prywatnych posesjach. Pierwotnie służyły głównie do alarmowania w przypadku włamania, jednak obecnie coraz częściej czujniki ruchu służą do kontroli klimatyzacji, oświetlenia i innych domowych urządzeń. Takie rozwiązanie nie tylko podnosi komfort, ale przede wszystkim pozwala na znaczne oszczędności. Decydując się na bezprzewodowe czujniki ruchu, warto zdecydować się na modele, które zdobyły już zaufanie klientów i cieszą się niezawodnością. Do takich modeli z pewnością należą bezprzewodowe czujniki ruchu Exta Free polskiej, renomowanej marki Zamel.

Bezprzewodowe czujniki ruchu Exta Free to nadajniki samodzielne, do których zasilania potrzebne są jedynie baterie. Pod wpływem promieniowania cieplnego, jakie emitowane jest przez obecność lub ruch obiektu, czujnik wysyła sygnał radiowy do odbiorników sterujących np. oświetleniem. Każdy ruch i pojawienie się obiektu w obrębie czujnika powoduje włączenie oświetlenia, a także wyłączenie go po określonym czasie. To właśnie oświetlenie jest najczęściej sterowanych przez czujniki systemem, a wtedy montowane są najczęściej na traktach komunikacyjnych. Ciekawym rozwiązaniem, który dodatkowo obniży koszty energii elektrycznej, jest czujnik zmierzchowy, który ogrania działanie czujnika do pracy jedynie po zmroku.

Czujniki ruchu Exta Free sprawdzą się zarówno w warunkach domowych, jak i obiektach publicznych i przemysłowych. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową specyfikacją i gwarantujemy Państwa zadowolenie z użytkowania takiego innowacyjnego rozwiązania w Państwa domach.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl