ZADZWOŃ DO NAS
0
suma: 0,00 zł do kasy
Opcje przeglądania
Cena
  • od do
Kategorie produktów
Przekaźniki radiowe RS-407 B Przekaźniki radiowe RS-407 B
Producent: F&F Filipowski
Cena: 146,54 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.

zobacz więcej

Przekaźniki radiowe RS-407 M Przekaźniki radiowe RS-407 M
Producent: F&F Filipowski
Cena: 146,54 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.

zobacz więcej

Przekaźniki Radiowe: Wygodne Sterowanie Twoimi Mechanizmami na Odległość

Przekaźniki radiowe to innowacyjne rozwiązania, które umożliwiają zdalne sterowanie bramami, roletami, oświetleniem, systemami alarmowymi i innymi mechanizmami. Ten system sterowania składa się z nadajnika i odbiornika fal radiowych, które pozwalają na wygodne regulowanie urządzeń z odległości. Przekonaj się, dlaczego przekaźniki radiowe są idealnym rozwiązaniem do automatyzacji i ułatwienia codziennych zadań.

Za pomocą nadajnika możesz zdalnie kontrolować różne urządzenia. Możesz połączyć wiele nadajników z jednym odbiornikiem i vice versa, co daje ci pełną elastyczność w sterowaniu. Po naciśnięciu przycisku nadajnika generowany jest sygnał radiowy, który jest przesyłany do odbiornika zainstalowanego, na przykład, w bramie wjazdowej. Warto zaznaczyć, że ten sygnał jest zakodowany, co oznacza, że pasuje tylko do twojego nadajnika, co zapewnia bezpieczeństwo przed nieautoryzowanym dostępem.

Nadajnik jest również wyposażony w zabezpieczenie przed przypadkowym wyłączeniem sygnału, co oznacza, że nawet krótkie naciśnięcie przycisku spowoduje wysłanie sygnału. Po każdym naciśnięciu przycisku na nadajniku zaświeca się czerwona lampka LED, potwierdzając przesłanie sygnału.

System przekaźników radiowych ma zasięg działania wynoszący do 100 metrów, jednak jego skuteczność może być wpływana przez różne czynniki. Pomimo tego stanowi to niezwykle wygodne rozwiązanie, które pozwala na kontrolę urządzeń bez opuszczania samochodu czy wstajania z fotela.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl