Masz pytanie? Napisz do nas!

Skontaktuj się!
Opcje przeglądania

Wyróżnikiem prezentowanych tu włączników oraz ściemniaczy jest ergonomiczna budowa, która poprawia komfort użytkowania. Na ofertę składają się różnorodne łączniki, m.in.: podwójne, podwójne wielofunkcyjne, potrójne, schodowe podwójne, podświetlane oraz cięgnowe.

W łącznikach podświetlanych zostały zastosowane diody LED, które cechują się znaczną żywotnością, a dodatkowo stanowią swoisty element ozdobny. Prezentowane ściemniacze Valena Life charakteryzują się szerokim zakresem mocy do źródeł światła, a ich uzupełnieniem będą łączniki automatyczne. Automatyczne wyłączanie światła sprzyja nie tylko oszczędzaniu energii, ale także komfortowi użytkownika. Funkcja ta znakomicie sprawuje się w wszelakich piwnicach, korytarzach ośrodków turystycznych i rekreacyjnych oraz pokojach dziecięcych.

 

Są to zaledwie pojedyncze elementy spośród szerokiej oferty, która zestawiona została z myślą o Państwa komforcie oraz bezpieczeństwie. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi elementami, które z pewnością okażą się miłym zaskoczeniem.

Włączniki i ściemniacze

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl