Przedłużacze, rozgałęziacze

Spotkamy je wszędzie: w domu, pracy, na budowie, w warsztacie, a nawet w ogrodzie. Przedłużacze to praktyczne akcesoria, dzięki którym nie musimy zastanawiać się, co zrobić w przypadku za krótkiego kabla czy wówczas, kiedy chcemy skorzystać z kilku urządzeń jednocześnie. Szukacie najlepszych rozwiązań dla siebie? Odwiedzając nasz sklep internetowy, zaopatrzycie się w funkcjonalne akcesoria, które ułatwią Wam korzystanie ze sprzętów i instalacji elektrycznej.

Dbamy o różne potrzeby klientów, oferując urozmaicony asortyment. Nie inaczej jest w przypadku kategorii z przedłużaczami. Przygotowaliśmy tu modele różniące się zastosowaniem, długością czy liczbą gniazd. Godne uwagi i polecenia są między innymi akcesoria zwijane. Przedłużacze takie o długości 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40, a nawet 50 metrów są przeznaczone przede wszystkim do użytku profesjonalnego na placach budowy, w gospodarstwach rolnych czy ogrodach.

Funkcjonalne akcesoria dla profesjonalistów, firm i użytkowników domowych

Osobną kategorię stanowią modele do domowego czy firmowego użytku. Produkty takie możecie u nas zamówić w wersji z jednym lub wieloma gniazdami, w wariancie klasycznym, obrotowym czy narożnym. Nasi klienci mogą też wybrać interesującą ich długość kabla, tak żeby korzystanie ze sprzętów było komfortowe i nie sprawiało problemów. Kolejnymi artykułami, które cieszą się powodzeniem, są przedłużacze kosiarkowe. Modele idealne do użytku zewnętrznego pomogą Wam zadbać o kondycję trawnika.

O czym warto pamiętać przed wyborem konkretnego produktu? Żeby zakupy były udane musimy wybrać akcesoria o odpowiedniej długości, zastosowaniu oraz sprawdzić uziemienie – uchroni nas to przed koniecznością wymiany artykułu na inny model lub niechcianą awarią. Klientów, którzy potrzebują pomocy, zachęcamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania związane z asortymentem. Zapraszamy jednocześnie do regularnych wizyt w naszym sklepie. Nasza oferta ciągle się powiększa o kolejne praktyczne rozwiązania. Warto też zaglądać do naszego działu z promocjami, gdzie czekają atrakcyjne cenowe niespodzianki.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl