Kontakt

 

 

Telefon stacjonarny

+48 74 8154000 wew 29

Telefon komórkowy

+48 697 054 666

Adres E-mail

sklep@tech-elektro.pl

 

Płatności

 

Przelew zwykły 
Przelew

 

Płatność gotówką
lub przy odbiorze (pobranie)
pobranie

 
Rachunek Bankowy:
SANTANDER 48 1090 2372 0000 0001 0433 9059
w tytule przelewu prosimy wpisać nr zamówienia
Opcje dostawy
 
 

  
 
 
Darmowa wysyłka przy zamówieniu powyżej 500 zł
Opcje przeglądania

Płynna, sprawna obsługa automatyki domowej i przemysłowej to nieoceniona pomoc w codziennym użytkowaniu wielorakich sprzętów. Właściwie dostosowane akcesoria do sterowania zapewnią bezproblemowe oraz komfortowe korzystanie z urządzeń w domu, a także podwyższą jego standard w zakresie funkcjonalności.

Oferta naszego sklepu posiada wysokiej klasy zestawy sterowania bezprzewodowego. Składają się na nie elementy takie jak radiowy nadajnik klawiszowy lub pilot i dołączony do nich odbiornik radiowy. Ich zadaniem jest sterowanie oświetleniem, a także innymi urządzeniami czy elementami instalacji w ramach systemu EXTA FREE. Zestawy te to elementarny komponent przy wprowadzaniu nowoczesnych, inteligentnych rozwiązań do pomieszczeń. Nie pobierają dużej ilości mocy, dlatego nie wpłyną niekorzystnie na zużycie energii. Zestawy sterowania bezprzewodowego do sytemu EXTA FREE charakteryzuje też łatwość i szybkość ich montażu. O ich działaniu informuje nas praktyczna sygnalizacja optyczna. Pracujące w aż pięciu trybach zestawy - monostabilnym, bistabilnym, czasowym, załączenie, wyłączenie – dopasują się do wielorakich potrzeb pomieszczeń i wymagań użytkowników.

Komplety nadawczo – odbiorcze do sytemu EXTA FREE oferują duży zasięg działania – zarówno w wersji z pilotem jak i nadajnikiem klawiszowym. Jeżeli natomiast nasz dom będzie wymagał zastosowanie większego zasięgu, to istnieje możliwość jego rozszerzenia poprzez wykorzystanie retransmitera RTN-01. Dlatego też ich montaż to doskonały pomysł, aby móc wygodnie obsługiwać urządzenia i systemy w każdym domu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl