Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Rozgałęźniki elektryczne to praktyczny sposób, by poradzić sobie, z brakiem odpowiedniej liczy gniazdek w danym pomieszczeniu. Trójniki pozwalają jednocześnie podłączyć nawet trzy urządzenia do sieci elektrycznej lub skorzystać z kilku przedłużaczy sieciowych. Często w kuchni lub garażu pojawia się potrzeba szybkiego użycia dodatkowych narzędzi. Rozgałęźniki elektryczne pozwalają na dokonanie tego w sposób bezpieczny i niegrożący zwarciem lub przeciążeniem sieci.

Wiele modeli dodatkowo wyposażonych jest w zabezpieczenie przeciwprzepięciowe, co zwiększa ich funkcjonalność, a niektóre egzemplarze są dostępne z uziemieniem. Trójniki często składają się z kilku rodzajów gniazd np. jednego okrągłego i dwóch płaskich. Taka konfiguracja pozwala na podłączenie różnych urządzeń, np. ładowarki do telefonu oraz laptopa.

Rozgałęźniki elektryczne przydatne są nie tylko w domu, docenią je także osoby dużo podróżujące, np. służbowo. Pokoje hotelowe często dysponują jednym gniazdkiem, co w wielu przypadkach jest ilością niewystarczającą. Trójnik lub inny rodzaj rozgałęźnika w szybki sposób pozwoli na jednoczesne korzystanie z laptopa, ładowanie komórki oraz aktualizowanie oprogramowania na służbowym tablecie.

Są to małe, poręczne akcesoria, które zmieszczą się do damskiej torebki, plecaka czy schowka w samochodzie. Dzięki temu można je z łatwością zabrać w podróż, na wakacje, czy zawsze mieć przy sobie, na wszelki wypadek. Są one także tanie, a jednocześnie wytrzymałe na uszkodzenia, dzięki czemu mogą służyć długi czas.


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl