Gniazda chowane w blat

Gniazdka chowane w blat to praktyczne rozwiązanie zarówno do biura, jak i do kuchni oraz innych pomieszczeń, gdzie ważne jest oszczędne wykorzystywanie dostępnej przestrzeni. W kategorii tej znajdują się gniazda podwójne oraz pojedyncze z dodatkowymi złączami, takimi jak wejście USB lub HDMI czy też RJ-45. Takie zestawienie pozwala na swobodne podłączenie do sieci komputera oraz jednoczesne korzystanie z rzutnika. Dostępne są także gniazda podłogowe, które doskonale nadają się do sali konferencyjnej lub do biura.

Estetyczne gniazdka chowane w blat mogą być także praktycznym wyposażeniem domowej kuchniwarsztatu lub garażu. W pozycji zamkniętej zestaw taki jest płaski co umożliwia korzystanie z danej powierzchni roboczej. Natomiast po otwarciu z łatwością można podłączyć np. mikser lub sokowirówkę bez konieczności korzystania z kłopotliwych przedłużaczy. Jest to rozwiązanie idealne do kuchni o małych rozmiarach, gdzie każdy centymetr powierzchni ma swoje przeznaczenie.

Chowane w blat gniazdka elektryczne pozwalają na bezpieczne korzystanie z elektryczności, w domach gdzie są małe dzieci. Sprawdzają się one także w garażach oraz przydomowych warsztatach, gdzie elektronarzędzia można podłączyć do sieci z gniazdka umieszczonego na blacie roboczym lub w podłodze. Montaż tego rodzaju elementów przeprowadzany jest za pomocą np. zestawów do podłóg technicznych lub ram do wylewek betonowych. Urządzenie zabezpieczone jest przed przypadkowym otworzeniem się, dzięki zastosowaniu specjalnego systemu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl