Kontakt

 

 

Telefon stacjonarny

+48 74 8154000 wew 29

Telefon komórkowy

+48 697 054 666

Adres E-mail

sklep@tech-elektro.pl

 

Płatności

 

Przelew zwykły 
Przelew

 

Płatność gotówką
lub przy odbiorze (pobranie)
pobranie

 
Rachunek Bankowy:
SANTANDER 48 1090 2372 0000 0001 0433 9059
w tytule przelewu prosimy wpisać nr zamówienia
Opcje dostawy
 
 

  
 
 
Darmowa wysyłka przy zamówieniu powyżej 500 zł
Opcje przeglądania

Zastanawiasz się w jaki sposób przedłużyć użyteczność lampy, oszczędzając tym samym jej codzienne zużycie? Rozwiązanie problemu jest znacznie prostsze niż sądzisz i wcale nie wymaga specjalistycznej wiedzy z zakresu elektryki. W takiej sytuacji idealnym produktem są elektryczne sterowniki oświetlenia.

W naszym sklepie oferujemy Państwu sterowniki rozruchu lamp halogenowych MST w dwóch wersjach oraz sterowniki zasilania LED.

Sterowniki oświetlenia MST mają za zadanie ograniczyć moc prądu lamp halogenowych w momencie, kiedy zaczynają swoją pracę. W praktyce oznacza to, że sterownik kontroluje przepływ prądu w lampie, nie pozwalając by na początkowym etapie działania osiągał maksimum dostępnej mocy. Proces jest możliwy, dzięki wewnętrznemu układowi termistorowemu, który to zasila podpięte do urządzenia lampy. Po upływie zaledwie jednej sekundy układ aktywuje styk, odpowiedzialny za działanie lamp według maksymalnego obciążenia. Nie zapewnia jednak wrażenia stopniowego rozświetlenia. W praktyce oznacza to, że na początku działania pobierana jest mniejsza moc, jednak w żaden sposób nie wpływa to na efekt oświetlenia, które dla postronnego obserwatora, przez cały czas, widoczne jest z równym natężeniem.

Sterowniki oświetlenia, stanowią innowacyjny model technologiczny, który ogranicza eksploatację podłączonych do nich lamp, tym samym przedłużając okres ich sprawności i użyteczności. Inwestując jednorazowo w zakup praktycznego narzędzia, oszczędzamy na dalszym etapie czas oraz pieniądze.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl