Masz pytanie? Napisz do nas!

Skontaktuj się!
Kontakt

 

Telefon stacjonarny

  +48 74 8154000 

Telefon komórkowy

  +48 697 054 666

  Adres E-mail

 sklep@tech-elektro.pl

Listwy z zabezpieczeniem przeciwprzepięciowym

Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek stracić sprzęt elektroniczny na skutek zwarcia lub innych, niezależnych od Ciebie przyczyn? Jeśli tak, doskonale zdajesz sobie sprawę, jakie konsekwencje niesie ze sobą powyższa sytuacja. W najlepszym wypadku jest to uszkodzenie wymagające naprawy, a w najgorszym trwałe zniszczenie sprzętu, a nierzadko utrata zapisanych na nim danych. I w jednym i drugim przypadku właściciel ponosi koszty związane z naprawą sprzętu lub zakupem nowego. Jak uniknąć takich problemów i wcześnie rozpocząć prewencję? Rozwiązanie jest tylko jedno: listwa z bezpiecznikiem.

W naszym sklepie oferujemy listwy z bezpiecznikiem przepięciowym, który skutecznie chroni przed możliwymi skutkami pojawiających się w sieci elektrycznej przepięć (które polegają na czasowym wzroście napięcia) oraz ewentualnych wyładowań atmosferycznych. Co więcej, listwy z bezpiecznikami zbudowane są w taki sposób, że wymiana przepalonych nie sprawia najmniejszej trudności i nie wymaga specjalistycznej wiedzy w zakresie elektryki.

W naszej ofercie posiadamy różnorodne listwy z zabezpieczeniem przepięciowym, które swobodnie można dobierać w zależności od indywidualnych potrzeb. Najmniejsza wersja posiada cztery gniazda, największa liczy ich sześć. Dysponujemy także modelem wieży ze standardowymi gniazdami oraz praktycznymi wejściami USB. Wszystkie występują jednak w wersji z bezpiecznikiem. Nasze produkty z zabezpieczeniem przepięciowym posiadają ponadto dziesięcioletni okres gwarancji, który zapewnia naszym klientom bezpieczeństwo i komfort użytkowania.


 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium