Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek stracić sprzęt elektroniczny na skutek zwarcia lub innych, niezależnych od Ciebie przyczyn? Jeśli tak, doskonale zdajesz sobie sprawę, jakie konsekwencje niesie ze sobą powyższa sytuacja. W najlepszym wypadku jest to uszkodzenie wymagające naprawy, a w najgorszym trwałe zniszczenie sprzętu, a nierzadko utrata zapisanych na nim danych. I w jednym i drugim przypadku właściciel ponosi koszty związane z naprawą sprzętu lub zakupem nowego. Jak uniknąć takich problemów i wcześnie rozpocząć prewencję? Rozwiązanie jest tylko jedno: listwa z bezpiecznikiem.

W naszym sklepie oferujemy listwy z bezpiecznikiem przepięciowym, który skutecznie chroni przed możliwymi skutkami pojawiających się w sieci elektrycznej przepięć (które polegają na czasowym wzroście napięcia) oraz ewentualnych wyładowań atmosferycznych. Co więcej, listwy z bezpiecznikami zbudowane są w taki sposób, że wymiana przepalonych nie sprawia najmniejszej trudności i nie wymaga specjalistycznej wiedzy w zakresie elektryki.

W naszej ofercie posiadamy różnorodne listwy z zabezpieczeniem przepięciowym, które swobodnie można dobierać w zależności od indywidualnych potrzeb. Najmniejsza wersja posiada cztery gniazda, największa liczy ich sześć. Dysponujemy także modelem wieży ze standardowymi gniazdami oraz praktycznymi wejściami USB. Wszystkie występują jednak w wersji z bezpiecznikiem. Nasze produkty z zabezpieczeniem przepięciowym posiadają ponadto dziesięcioletni okres gwarancji, który zapewnia naszym klientom bezpieczeństwo i komfort użytkowania.


 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl