Kontakt

 

 

Telefon stacjonarny

+48 74 8154000 wew 29

Telefon komórkowy

+48 697 054 666

Adres E-mail

sklep@tech-elektro.pl

 

Płatności

 

Przelew zwykły 
Przelew

 

Płatność gotówką
lub przy odbiorze (pobranie)
pobranie

 
Rachunek Bankowy:
SANTANDER 48 1090 2372 0000 0001 0433 9059
w tytule przelewu prosimy wpisać nr zamówienia
Opcje dostawy
 
 

  
 
 
Darmowa wysyłka przy zamówieniu powyżej 500 zł
Opcje przeglądania

Odbiorniki radiowe działające w systemie Exta Free stosowane są do zdalnego stertowania oświetleniem lub innymi urządzeniami elektrycznymi, takimi jak bramy, rolety czy też instalacje grzewcze. Oferowane przez nas produkty mogą być umieszczane na stałe w puszkach montażowych, zarówno tych podtynkowych, jak i natynkowych. Istnieje także możliwość zamontowania ich w obudowie urządzenia, które ma być zdanie sterowane. Odbiorniki radiowe systemu Exta Free mają możliwość pracy w kilku trybach, takich jak załączenie, wyłączenie, tryb monostabilny, bistabilny lub czasowy.

Oferowane modele doskonale współpracują zarówno z tradycyjnymi żarówkami, jak i z nowoczesnymi lampami halogenowymi, które zasilane są za pomocą transformatora toroidalnego lub elektronicznego. Do bardziej skomplikowanych zadań, takich jak kontrolowanie funkcji automatyki budynkowej, stosuje się odbiorniki modułowe z możliwością instalacji anteny, która znacząco zwiększa odległość, w jakiej może zostać umieszczony nadajnik systemu Exta Free. Doskonale działają one także z instalacjami przewodowymi.

Tego rodzaju aparatura w znaczący sposób zwiększa funkcjonalność bram, oświetlenia oraz innych urządzeń, które zostają wyposażone w możliwość zdalnego sterowania. Odbiorniki radiowe są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie czynników atmosferycznych, co gwarantuje ich długą oraz bezawaryjną pracę. Ich montaż oraz instalacja są proste, natomiast korzyści płynące z tego rozwiązania zapewniają komfort i wygodę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl