Kontakt

 

 

Telefon stacjonarny

+48 74 8154000 wew 29

Telefon komórkowy

+48 697 054 666

Adres E-mail

sklep@tech-elektro.pl

 

Płatności

 

Przelew zwykły 
Przelew

 

Płatność gotówką
lub przy odbiorze (pobranie)
pobranie

 
Rachunek Bankowy:
SANTANDER 48 1090 2372 0000 0001 0433 9059
w tytule przelewu prosimy wpisać nr zamówienia
Opcje dostawy
 
 

  
 
 
Darmowa wysyłka przy zamówieniu powyżej 500 zł
Opcje przeglądania

Radiowe wyłączniki sieciowe to nie tylko innowacyjna technologia i bezpieczeństwo, ale również komfort, z których można się cieszyć nie dysponując ogromnym budżetem.

Radiowe wyłączniki sieciowe EXTA FREE wyróżnia również możliwość optymalizacji przy sterowaniu zarówno oświetleniem (tradycyjnym i LED), jak i ogrzewaniem. Daje to oczywiście bardzo wymierne korzyści finansowe użytkownikom. Ponadto sterować można nie tylko z poziomu urządzeń mobilnych, ale również nadajników EXTA FREE. Produkt cechuje się nie tylko funkcjonalnością czy regulacją natężenia oświetlenia. Użytkownik może również tworzyć indywidualne sceny świetlne, a także programować funkcje czasowe.

Radiowe wyłączniki sieciowe EXTA FREE pozwalają użytkownikom zarządzać bramami garażowymi, wjazdowymi, roletami okiennymi czy oknami dachowymi. Aplikacja umożliwia również sterowanie grupowe, lokalne i centralne, uwzględnia także podział na pomieszczenia i poziomy danego budynku. Z kolei czasowe funkcje sterują roletami według zaprogramowanego wcześniej harmonogramu.

Radiowe wyłączniki sieciowe EXTA FREE są także sprzymierzeńcem w kwestii bezpieczeństwa. Użytkownik ma bowiem możliwość sprawdzenia w dowolnie wybranym przez siebie momencie czy wszystkie okna lub drzwi budynku są zamknięte.

Należy pamiętać o inteligentnej instalacji, która wspomaga działania użytkowników m.in za pomocą sterowania domem. Pozwala to przede wszystkim na zaoszczędzenie czasu. Nadajniki radiowe pozwalają na komfortowe sterowanie praktycznie z każdego miejsca.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl