ZADZWOŃ DO NAS
0
suma: 0,00 zł do kasy
Opcje przeglądania
Kategorie produktów

Radiowe wyłączniki sieciowe to nie tylko innowacyjna technologia i bezpieczeństwo, ale również komfort, z których można się cieszyć nie dysponując ogromnym budżetem.

Radiowe wyłączniki sieciowe EXTA FREE wyróżnia również możliwość optymalizacji przy sterowaniu zarówno oświetleniem (tradycyjnym i LED), jak i ogrzewaniem. Daje to oczywiście bardzo wymierne korzyści finansowe użytkownikom. Ponadto sterować można nie tylko z poziomu urządzeń mobilnych, ale również nadajników EXTA FREE. Produkt cechuje się nie tylko funkcjonalnością czy regulacją natężenia oświetlenia. Użytkownik może również tworzyć indywidualne sceny świetlne, a także programować funkcje czasowe.

Radiowe wyłączniki sieciowe EXTA FREE pozwalają użytkownikom zarządzać bramami garażowymi, wjazdowymi, roletami okiennymi czy oknami dachowymi. Aplikacja umożliwia również sterowanie grupowe, lokalne i centralne, uwzględnia także podział na pomieszczenia i poziomy danego budynku. Z kolei czasowe funkcje sterują roletami według zaprogramowanego wcześniej harmonogramu.

Radiowe wyłączniki sieciowe EXTA FREE są także sprzymierzeńcem w kwestii bezpieczeństwa. Użytkownik ma bowiem możliwość sprawdzenia w dowolnie wybranym przez siebie momencie czy wszystkie okna lub drzwi budynku są zamknięte.

Należy pamiętać o inteligentnej instalacji, która wspomaga działania użytkowników m.in za pomocą sterowania domem. Pozwala to przede wszystkim na zaoszczędzenie czasu. Nadajniki radiowe pozwalają na komfortowe sterowanie praktycznie z każdego miejsca.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl