Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Oprawy hermetyczne to funkcjonalne i wyjątkowo trwałe lampy służące do oświetlania pomieszczeń, w których panują trudne warunki, na przykład duża wilgotność powietrza lub zapylenie. Doskonale sprawdzają się w ciągach komunikacyjnych, halach produkcyjnych, garażach, kotłowniach, piwnicach, parkingach podziemnych wielopoziomowych oraz w magazynach.

Poszczególne modele opraw hermetycznych różnią się między sobą wymiarami, ilością źródeł światła i dopuszczalną mocą. Dostępne są oprawy hermetyczne na jedno źródła światła (do świetlówek liniowych o mocy 18W i 36W) oraz na dwa źródła (do świetlówek liniowych o mocy 2x18W, 2x36W i 2x58W).

Oprawa hermetyczna jest bardzo szczelna, odporna na wilgoć, przenikanie zanieczyszczeń, wstrząsy i uszkodzenia mechaniczne. Klosz oprawy zrobiony jest z poliwęglanu pryzmatycznego, który wyróżnia się wytrzymałością na uderzenia i długą żywotnością. Oprawa hermetyczna nawet po wieloletnim użytkowaniu nie traci swoich właściwości i niezawodnie sprawdza się w niekorzystnych warunkach otoczenia. Produkt jest prosty w montażu, a ewentualna wymiana świetlówek nie sprawia najmniejszych problemów, gdyż klosz do lamp przemysłowych jest wyposażony w wygodne zaciski.

Oprawy hermetyczne są przyjazne środowisku i ekonomiczne w użytkowaniu, ponieważ do lamp przemysłowych wyposażonych w uniwersalny gwint G13 można stosować energooszczędne świetlówki ledowe, które dają tak samo intensywny strumień światła co tradycyjne, a jednocześnie pobierają znacznie mniej energii elektrycznej.

Przemysłowe

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl