Kontakt

 

 

Telefon stacjonarny

+48 74 8154000 wew 29

Telefon komórkowy

+48 697 054 666

Adres E-mail

sklep@tech-elektro.pl

 

Płatności

 

Przelew zwykły 
Przelew

 

Płatność gotówką
lub przy odbiorze (pobranie)
pobranie

 
Rachunek Bankowy:
SANTANDER 48 1090 2372 0000 0001 0433 9059
w tytule przelewu prosimy wpisać nr zamówienia
Opcje dostawy
 
 

  
 
 
Darmowa wysyłka przy zamówieniu powyżej 500 zł

Trudno wyobrazić sobie dzisiaj codzienne funkcjonowanie bez zdobyczy technologicznych takich jak: smartfony, tablety czy laptopy. Równie kłopotliwe wydaje się być ładowanie tych urządzeń, które odbywa się nawet kilka razy dziennie. Ile razy zdarzyło Ci się zapomnieć ładowarki lub zwyczajnie odłożyć ją na bok, a później zapomnieć, gdzie właściwie jest? Na szczęście producenci wychodzą na przeciw oczekiwaniom współczesnych użytkowników i proponują bardzo praktyczne rozwiązanie w postaci gniazda z ładowarką USB.

Gniazdka posiadają wtyczkę 2P + Z oraz przednie gniazdo wyjściowe 2P + Z. W bocznej obudowie umieszczono dwa wejścia USB, dzięki czemu można ładować jednocześnie więcej niż jedno urządzenie. Ponadto gniazdka z ładowarką usb wyposażono w funkcjonalną półeczkę z warstwą antypoślizgową, która pozwala nie tylko na bezpieczne przechowywanie aktualnie ładowanego przedmiotu, ale przede wszystkim zabezpiecza przed zsunięciem, a tym samym uszkodzeniom i zarysowaniom.

Montaż gniazdka odbywa się w ten sam sposób, co standardowego, a dodatkowym atutem produktu jest zabezpieczenie fabryczne styków przed kontaktem z dziećmi. Ponadto ładowarka z usb wyposażona jest w zabezpieczenie przeciprzepięciowe, a zestaw zawiera przewód zwijany o łącznej długości 1m.

Praktyczna ładowarka z USB sprawdza się zarówno w warunkach domowych, biurowych, jak i dowolnych miejscach z dostępem do źródła prądu. Szybko i efektywnie rozwiązuje problem ładowania baterii oraz poszukiwania zaginionych ładowarek.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl