Legrand - Gniazda i Łączniki

  • nowość
Ramka podwójna  grafit Niloe 397032 Ramka podwójna grafit Niloe 397032
Producent: Legrand
Cena: 17,79 zł
zobacz więcej

Gniazda i Łączniki Legrand

Niezbędne w każdym domu, firmie czy instytucji. Źródło prądu dla najważniejszych urządzeń AGD i gadżetów elektronicznych. W naszej ofercie mamy produkty firmy Legrand – gniazda, gniazdka, wyłączniki i włączniki. Wszystko, czego potrzebujesz do ostatecznego wykończenia wnętrza i do użytku podstawowych sprzętów.  

Bezpieczeństwo w codziennym użytkowaniu 

Gniazda i gniazdka, to obok wyłączników i włączników światła, podstawowe wyposażenie każdego pomieszczenia. Są źródłem prądu i nie tylko – produkty Legrand dostarczają również sygnał telewizyjny i internet. Mogą być umieszczane na ścianie lub dyskretne, w formie podtynkowej. Kontakty mają dziś nie tylko wartość użytkową. Dzięki licznym akcesoriom – na przykład kolorowym ramkom czy nakładkom, stają się prawdziwą ozdobą ściany. Warto dodać, że współcześnie gniazdka oprócz uziemienia posiadają dodatkową przesłonę. Jest ona nie tylko ochroną przed zanieczyszczeniami, ale także barierą dla dzieci, które zawsze z ciekawością dotykają kontaktów. 

Pozostałe produkty i akcesoria do wykorzystania w domu i w biurze 

Producent Legrand proponuje wyłączniki i włączniki - tradycyjne modele oraz te, które będą czułe na lekki dotyk. Wystarczy dotknięcie palca, by włączyć lub wyłączyć światło w pomieszczeniu. Dyskretne włączniki i wyłączniki podtynkowe zyskają niepowtarzalny wygląd dzięki ramkom o różnych kształtach i kolorach. Ciekawym rozwiązaniem są gniazda i gniazdka komputerowe oraz telewizyjne, które oprócz standardowego kontaktu, zawierają jednocześnie wejścia typu USB czy HDMI.  

Produkty firmy Legrand to nie tylko gniazda - pozostałe również sprawdzą się w wielu zadaniach. Świetnie nadają się także do obsługi rolet czy żaluzji, dzwonka do drzwi, a także ściemniaczy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl