ZADZWOŃ DO NAS
0
suma: 0,00 zł do kasy
Nowoczesne gniazdka elektryczne – kilka propozycji, które zwiększą Twój komfort! 0
Nowoczesne gniazdka elektryczne – kilka propozycji, które zwiększą Twój komfort!

Postęp technologiczny ułatwia codzienne funkcjonowanie na każdym kroku. Dotyczy on również podstawowych elementów instalacji elektrycznych, czyli gniazdek. Odpowiadają one za funkcjonalność całego mieszkania, ale również stanowią ciekawy i dyskretny element wystroju wnętrz. Jakie nowoczesne gniazdka elektryczne podwyższają standardy w domu? Poniższy tekst rozwieje wszelkie wątpliwości!

Gniazdka elektryczne nowoczesne – wmontuj je w blat lub podłogę!

Komfortowa przestrzeń ma duże znaczenie. Możesz na nią wpłynąć poprzez ograniczenie ilości kabli i przedłużaczy znajdujących się na widoku. Jest na to bardzo prosty sposób. Z pomocą przychodzą gniazdka blatowe. Ich montaż poprawia komfort eksploatacji, a także wpływa na podniesienie funkcjonalności całej aranżacji, przy czym wystrój wnętrza nie traci na swojej estetyce. Krótko mówiąc, usprawniają mnóstwo czynności.

Gniazdka wpuszczane w blat sprawiają, że telefon, tablet oraz inne urządzenia wymagające w danej chwili podłączenia do źródła prądu zawsze znajdą się pod ręką, gdy tego potrzebujesz. Ich wykonanie zapewnia nie tylko integrację z meblami biurowymi czy kuchennymi. Mogą również być zainstalowane w podłodze. Konstrukcja pozwala na swobodne i bezpieczne ukrycie nieużywanych gniazd.

Gniazdka elektryczne nowoczesne zdalnie sterowane

Jeśli chodzi o nowoczesne gniazdka elektryczne, dużą popularnością cieszą się modele sterowane zdalnie. Wszelkie domowe aktywności dzięki nim stają się znacznie prostsze. Są gwarancją niezwykłej funkcjonalności. Zasięg działania sięga kilkuset metrów, który w każdej chwili można przedłużyć za pomocą retransmitera.

Zdalne sterowanie umożliwia swobodne włączanie i wyłączanie podpiętych do gniazdka urządzeń bez fizycznej ingerencji. W jakich sytuacjach najlepiej odgrywają swoją rolę? Przede wszystkim, gdy odłączenie lub podłączenie wtyczki wymaga sięgnięcia do trudno dostępnych miejsc.

 

Nowoczesne gniazdka dedykowane urządzeniom mobilnym

Jeśli chcesz zapewnić odpowiednią ilość energii niezbędnej, aby przygotować urządzenie mobilne do działania, powinieneś zwrócić uwagę na nowoczesne gniazda z portem USB. W ten sposób zwolnisz jedno z tradycyjnych gniazd i co więcej, nie musisz sięgać po standardową ładowarkę. Dodatkowo prezentują się one niezwykle estetycznie.

 

Nowoczesne gniazdka elektryczne zapewniają bezpieczeństwo 

Gniazdka elektryczne nowoczesne to również gwarancja bezpieczeństwa. Wyposażone są w specjalne przesłony i klapki, które stanowią zabezpieczenie przed dziećmi, uszkodzeniami mechanicznymi lub wilgocią.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl