Legrand Incara

  • nowość

Legrand Incara - wielofunkcyjność, ergonomia i prostota w montażu

Incara to seria praktycznych, funkcjonalnych i wygodnych elementów wyposażenia, zaprojektowana do użytku w nowoczesnych i elastycznych stanowiskach pracy, takich jak biura, hotele, kawiarnie, lotniska i inne przestrzenie współdzielone. 

Dyskretne rozwiązania dla mebli, sprzyjające użytkownikom mobilnym

W serii Legrand Incara znajdziemy rozwiązania w zakresie uniwersalnych i wielofunkcyjnych urządzeń zawierających gniazda zasilające oraz ładowanie przez USB. W tym na przykład Incara Disq 60. Jest to urządzenie, które można łatwo dopasować do różnych otoczeń. Incara Disq 60 to estetyczne rozwiązanie dla każdego pomieszczenia, a ekspresowy montaż umożliwia szybką i łatwą instalację. Kolejnym urządzeniem łączącym w sobie dyskrecje i świetną użytkowość to Incara Disq 80. Jest to urządzenie przeznaczone dla użytkowników mobilnych, które łączy w sobie podstawowe funkcje dostępowe. Urządzenie to oferuje możliwość podłączenia gniazd zasilających i informatycznych. 

Elegancja i łatwy montaż

Legrand Incara to także nowoczesne, stylowe i funkcjonalne gniazda blatowe oraz meblowe pop-up. W tej kolekcji na pewno warto wyróżnić bloki Disq'In. Jest to połączenie stylu, elegancji i funkcjonalności, które przyczynią się do zwiększenia ergonomii i wygody Twojego stanowiska pracy lub sali konferencyjnej. Dzięki zintegrowanym zasilaczom, ładowanie laptopów i urządzeń mobilnych będzie prostsze. Dostępne innowacyjne rozwiązania pozwalają na szybki i bezproblemowy montaż, co z pewnością zadowoli najbardziej wymagających użytkowników. W zakresie tego typu gniazd warto wspomnieć także o Incara Pop-upMultilink oraz Flip-up. Wszystkie z wymienionych urządzeń to modułowe, kompleksowe, dyskretne a do tego designerskie rozwiązania, które wykorzystasz w biurach czy salach konferencyjncych

Legrand to czołowy producent osprzętu elektroinstalacyjnego, który korzysta z wieloletniego doświadczenia i dba o wysoką jakość, oferując przy tym szeroką gamę funkcji i wykończeń, jednocześnie pozostawiając miejsce na indywidualne rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta. Produkty Incara wyróżniają się nowoczesnym i eleganckim wzornictwem oraz kolorystyką, które zapewniają użytkownikom wysoki poziom komfortu i stylu.

 

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl