ZADZWOŃ DO NAS
0
suma: 0,00 zł do kasy
Jak sterować inteligentnym domem z Legrand Netatmo ? 0
Sterowanie inteligentnym domem z Legrand Netatmo

Jak sterować inteligentnym domem z  Legrand Netatmo ?

Smart Home Legrand Netatmo gwarantuje komfort, bezpieczeństwo, oszczędność oraz innowacyjność. Jakie funkcjonalności jest w stanie zaoferować Netatmo Smart Home i dlaczego zdecydowanie warto wybrać te rozwiązania ? Dowiesz się w dalszej części artykułu. 

Legrand Netatmo Smart Home – z jakich elementów się składa?

Możliwość wyłączenia światła z poziomu smartfona bez konieczności wstawania z łóżka to wyłącznie jedna z wielu udogodnień, jakie zapewnia Legrand Netatmo. System ten składa się zazwyczaj z wielu przewodowych oraz bezprzewodowych elementów. 

Zestaw startowy Netatmo zawiera w sobie gniazdo Control, które z łatwością rozbudujesz o nowe elementy (na przykład łącznik bezprzewodowy Dzień/Noc, gniazdo connected, łącznik rolet connected oraz łącznik oświetlenia connected z funkcją ściemniania). Łączniki bezprzewodowe pozwolą Ci na sterowanie wszystkimi funkcjami domu. Elementy te montuje się w dowolnym miejscu bez konieczności doprowadzania do nich kabli. Na przykład łącznik bezprzewodowy Dzień/Noc pozwoli Ci na utworzenie indywidualnego programu włączającego kiedy kładziesz się spać. 

 

 

Program może składać się na:

  • wyłączenie świateł,
  • wyłączenie konkretnych urządzeń elektrycznych,
  • opuszczenie rolet zewnętrznych.

Na uwagę zasługuje również łatwość procesu instalacji omawianego systemu. Do montażu elementów systemu nie potrzebujesz kucia w ścianach, a wszystkie moduły współgrają ze standardowymi puszkami o głębokości min. 40 mm.

 

      

 

Smart Home Legrand Netatmo – co oferuje?

Sterowanie systemem może odbywać się lokalnie w miejscu jego zamontowania oraz zdalnie. Zarządzanie elementami Legrand Netatmo w ich głównej lokalizacji oraz innych domach możliwe jest dzięki aplikacji Home + Control. Stały dostęp do aplikacji pozwala na nieustanną kontrolę stanu pracy urządzeń elektrycznych w domu.

Dzięki systemowi Legrand Netatmo możesz więc zapomnieć o sprawdzaniu wszystkich urządzeń przed wyjściem z domu. Możliwość wyłączenia ich zdalnie zapobiega nadmiernemu zużyciu energii. Instalacja tego nowoczesnego systemu przynosi więc wiele oszczędności. Kontrola oświetlenia, urządzeń elektrycznych oraz rolet zewnętrznych może odbywać się także za pomocą asystenta głosowego. Funkcja ta jest szczególnie przydatna w przypadku osób o ograniczonej mobilności.

Aplikacja Home + Control – aby mieć wszystko pod kontrolą!

Aplikacja Home + Control to również doskonałe narzędzie do symulowania obecności w domu na czas dłuższych wyjazdów. Zdalne sterowanie np. oświetleniem pozwoli na skuteczne odstraszenie potencjalnych włamywaczy. System Smart Home Legrand Netatmo  to nie tylko komfort i oszczędność, ale również i bezpieczeństwo. Opisywany system daje również możliwość ustalenia dowolnego scenariusza przez użytkownika. Przykładem może być scenariusz Wyjście, który wyłącza oświetlenie w całym domu w momencie wyjazdu.

Legrand Netatmo to rozwiązanie kompatybilne z asystentem głosowym Apple Siri, Google Assistant oraz Amazon Alexa. Omawiane inteligentne rozwiązania dostępne są w seriach Valena Life with Netatmo oraz Valena Allure with Netatmo. Seria Celiane with Netatmo jest jednak uznawana za najbardziej dekoracyjną, dzięki czemu pozwoli doskonale wpasować się w każde wnętrze. System Smart Home Legrand Netatmo jest również kompatybilny z Apple HomeKit.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl