ZADZWOŃ DO NAS
0
suma: 0,00 zł do kasy
Legrand Netatmo - komfort i automatyzacja w zasięgu ręki 0
Legrand Netatmo - komfort i automatyzacja w zasięgu ręki

Legrand Netatmo - komfort i automatyzacja w zasięgu ręki

Legrand Netatmo, a właściwie Celiane połączony z Netatmo to dobrze przemyślana odpowiedź na wymagania klienta w sferze rozwiązań Smart Home. Walory jakie prezentuje Legrand Netatmo to nie tylko łatwa i szybka instalacja, ale również różnorodne funkcje dostępne w oferowanym sprzęcie oraz szeroki wybór wariantów wykończeniowych. Wszystkie wymienione zalety sprawiają, że ta seria będzie świetnym wyborem dla zwykłego użytkownika, ale także dla instalatora czy projektanta.

Oferowany system to fuzja rozwiązań przewodowych z bezprzewodowymi. Po niewymagającym i szybkim montażu zestawu startowego mamy możliwość rozbudowania go o następne elementy. Wszystko zależne jest od potrzeb w zakresie funkcjonalności.

Osprzęt w nowoczesnym stylu

Dostępny osprzęt występuje w naszym sklepie w dwóch wariantach kolorystycznych i obejmuje on serię Celiane, którą cechuje świeży, innowacyjny styl w połączeniu z wyszukanymi materiałami. Bogaty wybór współczesnych rozwiązań daje Ci możliwość na dopasowanie możliwości systemu pod rożne inwestycje.

           

 

Komfort na wyciągnięcie ręki

Cecha jaka reprezentuje serię Legrand Netatmo, to z pewnością wykorzystanie aplikacji smartfonowej w sterowaniu urządzeniami domowymi. Legrand Netatmo Smart Home nie potrzebuje zmian w bieżącej instalacji elektrycznej i można go rozbudowywać stopniowo. Dodatkowym walorem jest także elastyczne włączanie do sieci elementów od innych producentów. Klienci cenią sobie tę serie za możliwość dopasowywania systemu Smart Home do w zasadzie wszelkich wymagań i preferencji, a inwestorzy i wykonawcy doceniają ją za bezpieczeństwo, przyjazność i wygodę pracy z jej elementami.

 

 

Masz pytania odnośnie serii lub potrzebujesz wyceny ?

⬇️ ⬇️ ⬇️

Napisz lub zadzwoń do naszych doradców 

 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl