ZADZWOŃ DO NAS
0
suma: 0,00 zł do kasy
Sterowanie oświetleniem w domu – znaczna wygoda w Twoich czterech ścianach! 0
Sterowanie oświetleniem w domu – znaczna wygoda w Twoich czterech ścianach!

Wysoki komfort mieszkania nie obędzie się bez odpowiedniej jakości światła. Wpływa ono nie tylko na naszą wygodę, ale również na estetykę wnętrza oraz Twój nastrój. Za sprawą niezwykle rozwiniętej technologii możesz przejąć całkowitą kontrolę nad energią elektryczną. Sterowanie oświetleniem w domu jest możliwe dzięki inteligentnemu oświetleniu. Czym jest i jak działa, pokażemy Ci w poniższym tekście. 

Jak wygląda system sterowania oświetlenia w domu?

Sterowanie oświetleniem w domu jest możliwe dzięki konstrukcji odpowiedniego systemu. Taśmy LED, żarówki lub lampy wymagają odpowiedniego kontrolera. Pozwala on dobrowolnie ingerować w bezprzewodowe połączenie pomiędzy wymienionymi przedmiotami. W przypadku nowoczesnych rozwiązań takim urządzeniem jest mostek. Sterowanie odbywa się za pomocą specjalnej aplikacji. Użytkowany jest oczywiście za pomocą dowolnego urządzenia mobilnego. Należy mieć pewność, że pochodzi on od producenta części systemu, stanowiących źródło światła. Kontrolerem mogą być także radiowe nadajniki idealnie dostosowane do montażu w puszcze podtynkowej

Zdalne sterowanie oświetleniem w domu – ogromny wachlarz możliwości 

Wymienić można wiele zalet, które niesie ze sobą zdalne sterowanie oświetleniem w domu. Przede wszystkim niezwykły komfort codziennego funkcjonowania. Nie musisz wstawać z kanapy lub fotela, aby przycisnąć wyłącznik. Wystarczy, że weźmiesz do ręki swoje urządzenie mobilne. Jednym dotknięciem palca lub komendą głosową wyłączysz światło. Szybkim ruchem możesz zmieniać natężenie światła w zależności od pory dnia lub jego barwę. Tego typu rozwiązanie daje ogromne pole do popisu i jest przy tym niezwykle energooszczędne. Standardowe żarówki zużywają bowiem więcej prądu. Może się zatem okazać, że skrupulatne obliczanie wydatków na prąd mile Cię zaskoczy. Oczywiście w postaci pokaźnych oszczędności. Zdalne oświetlenie możesz również wykorzystać w systemie bezpieczeństwa.

Kontroluj oświetlenie w domu już teraz!

Wiedząc już zatem, z czym się wiąże sterowanie oświetleniem w domu, przystąp do działania. Ważna jest odpowiednia instalacja, aby zapewnić sobie i pozostałym domownikom znaczny komfort. Możesz skorzystać z naszej oferty i zaopatrzyć się w radiowy odbiornik dopuszkowy typu ROP-01 marki Zamel. Dzięki wielu trybom pracy i niskim poborze mocy zapewni on wysoką jakość bezprzewodowego sterowania inteligentnymi źródłami światła. Gwarantujemy, że Twoja domowa codzienność stanie się dużo przyjemniejsza!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl