Kontakt

 

 

Telefon stacjonarny

+48 74 8154000 wew 29

Telefon komórkowy

+48 697 054 666

Adres E-mail

sklep@tech-elektro.pl

 

Płatności

 

Przelew zwykły 
Przelew

 

Płatność gotówką
lub przy odbiorze (pobranie)
pobranie

 
Rachunek Bankowy:
SANTANDER 48 1090 2372 0000 0001 0433 9059
w tytule przelewu prosimy wpisać nr zamówienia
Opcje dostawy
 
 

  
 
 
Darmowa wysyłka przy zamówieniu powyżej 500 zł
Szukasz rozwiązań idealnych do sektora usługowego lub małych i średnich pomieszczeń komercyjnych? 
 

Firma Legrand, postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom branży budownictwa mieszkaniowego oraz komercyjnego i stworzyć linię akcesoriów o zakresie ochrony IP20 oraz IP44. Włączniki, gniazdka oraz cały osprzęt Forix IP20 przeznaczony jest do tworzenia instalacji natynkowych na klatkach schodowych, w garażach oraz w lokalach użytkowych. W tych wilgotniejszych pomieszczeniach, jak magazyny, piwnice, ogródki restauracyjne i lokale gastronomiczne zdecydowanie lepiej sprawdzi się osprzęt IP44.

Legrand Forix zapewnia swobodę instalacji dzięki uniwersalnemu podświetleniu mechanizmu za pomocą lampki LED. Zastosowanie przesłony styków prądowych zapobiega nieprzyjemnym incydentom i dba o bezpieczeństwo użytkowników. Dodatkowo instalacja funkcji Mosaic to odpowiedź na wszystkie wymagania instalacji. Poza tym Legrand Forix oferuje nam specjalne uchwyty w stacji roboczej, montaż mechanizmów IP20 na zatrzaski w stacji roboczej oraz wewnętrzne separacje do oddzielenia obwodów zasilających i teleinformatycznych, które są gwarancją eliminacji zakłóceń elektromagnetycznych.

Akcesoria sygnowane jako Legrand Forix, to kompaktowe włączniki, gniazdka i cała gama innych, przydatnych rozwiązań o eleganckim wykończeniu. Produkty o połyskującej powierzchni dostępne są w białym, kremowym i szarym kolorze. Poniżej znajdziecie Państwo wszystkie potrzebne produkty.

LEGRAND FORIX TO:

  • Prosta i bezpieczna instalacja,
  • Duży wybór produktów,
  • Ochrona podczas pracy i użytkowania,
  • Estetyczny i przyjemny design,
  • Kompaktowa budowa i stonowane kolory.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl