Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
 

Gniazda i Łączniki Legrand Forix

Lampka LED IP20 Forix 782457 Lampka LED IP20 Forix 782457
Producent: Legrand
Cena: 5,30 zł
szt.
zobacz więcej

Szukasz rozwiązań idealnych do sektora usługowego lub małych i średnich pomieszczeń komercyjnych? 

Firma Legrand, postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom branży budownictwa mieszkaniowego oraz komercyjnego i stworzyć linię akcesoriów o zakresie ochrony IP20 oraz IP44. Włączniki, gniazdka oraz cały osprzęt Forix IP20 przeznaczony jest do tworzenia instalacji natynkowych na klatkach schodowych, w garażach oraz w lokalach użytkowych. W tych wilgotniejszych pomieszczeniach, jak magazyny, piwnice, ogródki restauracyjne i lokale gastronomiczne zdecydowanie lepiej sprawdzi się osprzęt IP44.

Legrand Forix zapewnia swobodę instalacji dzięki uniwersalnemu podświetleniu mechanizmu za pomocą lampki LED. Zastosowanie przesłony styków prądowych zapobiega nieprzyjemnym incydentom i dba o bezpieczeństwo użytkowników. Dodatkowo instalacja funkcji Mosaic to odpowiedź na wszystkie wymagania instalacji. Poza tym Legrand Forix oferuje nam specjalne uchwyty w stacji roboczej, montaż mechanizmów IP20 na zatrzaski w stacji roboczej oraz wewnętrzne separacje do oddzielenia obwodów zasilających i teleinformatycznych, które są gwarancją eliminacji zakłóceń elektromagnetycznych.

Akcesoria sygnowane jako Legrand Forix, to kompaktowe włączniki, gniazdka i cała gama innych, przydatnych rozwiązań o eleganckim wykończeniu. Produkty o połyskującej powierzchni dostępne są w białym, kremowym i szarym kolorze. Poniżej znajdziecie Państwo wszystkie potrzebne produkty.

LEGRAND FORIX TO:

  • Prosta i bezpieczna instalacja,
  • Duży wybór produktów,
  • Ochrona podczas pracy i użytkowania,
  • Estetyczny i przyjemny design,
  • Kompaktowa budowa i stonowane kolory.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl