ZADZWOŃ DO NAS
0
suma: 0,00 zł do kasy
Legrand

 

Legrand

 

Marka Legrand to światowy lider jeśli chodzi o produkcję wysokiej jakości sprzętu elektrotechnicznego i teletechnicznego. Firma posiada ponad 30 fabryk na całym świecie oraz cały czas stawia na rozwój zaawansowanych technologii. Łącznie 5% zysków przekazuje na testy i badania. Oferuje swoim klientom skuteczne rozwiązania w dziedzinie oświetlenia, sterowania roletami, temperaturą czy podłączenia różnego typu sprzętu do instalacji elektrycznej. Wkłada starania w to, by produkowane urządzenia nie tylko wyglądały oryginalnie i stanowiły ozdobę pomieszczeń, ale też zwraca szczególną uwagę na zoptymalizowanie zużycia energii w budynkach.

 

Grupa Legrand w swoim asortymencie posiada ponad 19 000 produktów. W Polsce działa od 1996 roku, kiedy to postanowiła założyć fabrykę w Ząbkowicach Śląskich. Specjalizuje się ona w produkcji aparatury zabezpieczeniowej niskiego napięcia, wytwarzaniu listew, kanałów i rozdzielnic elektroinstalacyjnych. Jednak nie tylko te towary marki są sprzedawane w Polsce. Hurtownie takie jak Tech-Elektro dysponują szerokim asortymentem sprzętów Legrand. Stara się ona bowiem dostarczać wysokiej jakości rozwiązania elektrotechniczne dla swoich klientów. Taką rolę spełniają właśnie urządzenia tej marki. Gwarantują zużycie energii dostosowane do jej zapotrzebowania oraz nigdy nie powodują marnotrawienia.

 

Swoją działalność Legrand opiera na zrównoważonym rozwoju, który ma na celu zaspokojenie potrzeb obecnych pokoleń bez ingerencji w życie ludzi w przyszłości. Koncentruje się głównie na ochronie środowiska naturalnego zapobiegając w pewien sposób globalnemu ociepleniu, wzroście gospodarczym wraz z wrażliwością na problemy społeczne z nim związane oraz wspieraniu pomocy humanitarnej. Miedzy innymi dlatego sprzęt marki Legrand spełnia wymagane normy ISO 14001.

 

Legrand oferuje kilka serii sprzętu, które mają pomóc w znalezieniu klientom odpowiednich urządzeń dla siebie. Spełniają one różne oczekiwania oraz wyróżniają się rozmaitym poziomem zaawansowania technologii. Jedno jest jednak pewne - każda linia produktów firmy to dobry wybór sprzętu, który jest niezawodny oraz spełni z pewnością oczekiwania nawet najbardziej wymagających nabywców. Serie urządzeń Legrand to przede wszystkim:

 

  • Celiane - Serie Celiane charakteryzuje się nowoczesnym wzornictwem, które zostało osiągnięte poprzez połączenie uniwersalnych kształtów prostokąta i okręgu. W ramach tej serii dostępnych jest około 100 różnych mechanizmów, umożliwiających realizację ponad 250 różnorodnych funkcji. Te funkcje zapewniają użytkownikom wygodę, bezpieczeństwo i możliwość komunikacji.

 

 

 

  • Niloe - Osprzęt Niloe to standardowe łączniki, gniazda i ramki, dostępne w sześciu popularnych kolorach: białym, kremowym, popielatym, czerwonym, aluminium i grafitowym.

    Dodatkowo, w ofercie dostępne są również mechanizmy łączników wykonane w technologii radiowej ZigBee. Te nowoczesne mechanizmy umożliwiają rozbudowę istniejącej instalacji o funkcje automatyki domowej, bez potrzeby kucia ścian.

 

 

  • Sistena Life - Sistena Life oferuje zaawansowaną funkcjonalność, która spełnia wymagania nowoczesnych instalacji, jednocześnie łącząc wyjątkowo elegancki wygląd z zaawansowaną technologią.

    Dzięki szerokiemu wyborowi ramek wykonanych z różnych materiałów, takich jak tworzywo sztuczne, metal, drewno, skóra i Corian®, oraz dostępności pięciu kolorów plakietek, można idealnie dopasować osprzęt do zarówno tradycyjnych, jak i awangardowych wnętrz.

 

 

  • Valena - Valena to seria osprzętu o minimalistycznym i stylowym designie, który można doskonale dopasować do różnorodnych wystrojów pomieszczeń. W ramach oferty dostępne są podświetlane mechanizmy, trzy kolory klawiszy, kolekcja 14 różnych ramek oraz bogaty wybór funkcji, spełniających różnorodne potrzeby użytkowników. 

 

  

 

  •  Valena Life - Valena Life prezentuje nowy styl i innowacyjne podejście do rozwiązań osprzętu. Ta seria, o klasycznych formach, wyróżnia się kilkoma interesującymi detalami, które nadają jej unikalny design. Dzięki specjalnie zaprojektowanej konstrukcji ramek, uzyskano efekt optycznej lekkości, natomiast delikatnie wklęsła powierzchnia klawiszy zapewnia wygodę podczas ich używania.

 

 

  • Suno Suno to osprzęt o prostych, ponadczasowych i neutralnych formach, które płynnie wpasowują się w estetykę każdego wnętrza. Seria ta łączy solidne wykonanie, niezawodność i wizualną harmonię wyrażoną przez różnorodne kolory. Oferuje pełen zakres tradycyjnych funkcji potrzebnych w domu, jednocześnie dostarczając unikalnych i rzadko spotykanych rozwiązań, takich jak funkcje Smart Home. Suno daje możliwość wyboru spośród 10 kolorów ramek oraz 3 kolorów plakietek/klawiszy, co umożliwia dopasowanie elementów do indywidualnych aranżacji pomieszczeń.

 

 

Każda linia produktów Legrand oprócz funkcjonalnych urządzeń oferuje również akcesoria do ich montażu, jak i elementy osprzętu. Idealnie pasujące do siebie mechanizmy i ramki gwarantują nie tylko sprawne funkcjonowanie produktów Legrand, ale też piękny wygląd na ścianach mieszkań, domów, firm oraz innych pomieszczeń budynków mieszkalnych, biurowych i przemysłowych. Legrand to znana na całym świcie i ceniona za profesjonalizm firma. Warto jej produkty wybrać do swojego domu, by bezproblemowo korzystać z oferowanych przez nią nowoczesnych technologii.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl