Legrand

 

Legrand

 

Marka Legrand to światowy lider jeśli chodzi o produkcję wysokiej jakości sprzętu elektrotechnicznego i teletechnicznego. Firma posiada ponad 30 fabryk na całym świecie oraz cały czas stawia na rozwój zaawansowanych technologii. Łącznie 5% zysków przekazuje na testy i badania. Oferuje swoim klientom skuteczne rozwiązania w dziedzinie oświetlenia, sterowania roletami, temperaturą czy podłączenia różnego typu sprzętu do instalacji elektrycznej. Wkłada starania w to, by produkowane urządzenia nie tylko wyglądały oryginalnie i stanowiły ozdobę pomieszczeń, ale też zwraca szczególną uwagę na zoptymalizowanie zużycia energii w budynkach.

 

Grupa Legrand w swoim asortymencie posiada ponad 19 000 produktów. W Polsce działa od 1996 roku, kiedy to postanowiła założyć fabrykę w Ząbkowicach Śląskich. Specjalizuje się ona w produkcji aparatury zabezpieczeniowej niskiego napięcia, wytwarzaniu listew, kanałów i rozdzielnic elektroinstalacyjnych. Jednak nie tylko te towary marki są sprzedawane w Polsce. Hurtownie takie jak Tech-Elektro dysponują szerokim asortymentem sprzętów Legrand. Stara się ona bowiem dostarczać wysokiej jakości rozwiązania elektrotechniczne dla swoich klientów. Taką rolę spełniają właśnie urządzenia tej marki. Gwarantują zużycie energii dostosowane do jej zapotrzebowania oraz nigdy nie powodują marnotrawienia.

 

Swoją działalność Legrand opiera na zrównoważonym rozwoju, który ma na celu zaspokojenie potrzeb obecnych pokoleń bez ingerencji w życie ludzi w przyszłości. Koncentruje się głównie na ochronie środowiska naturalnego zapobiegając w pewien sposób globalnemu ociepleniu, wzroście gospodarczym wraz z wrażliwością na problemy społeczne z nim związane oraz wspieraniu pomocy humanitarnej. Miedzy innymi dlatego sprzęt marki Legrand spełnia wymagane normy ISO 14001.

 

Legrand oferuje kilka serii sprzętu, które mają pomóc w znalezieniu klientom odpowiednich urządzeń dla siebie. Spełniają one różne oczekiwania oraz wyróżniają się rozmaitym poziomem zaawansowania technologii. Jedno jest jednak pewne - każda linia produktów firmy to dobry wybór sprzętu, który jest niezawodny oraz spełni z pewnością oczekiwania nawet najbardziej wymagających nabywców. Serie urządzeń Legrand to przede wszystkim:

 

  • Celiane - wykonana w najnowszym designie, z elementami z porcelany, drewna, kamienia, szkła czy tkaniny


 

  • Niloe - utrzymana w czterech kolorach (czerwieni, bieli, kremie i popielu), która zastąpiła serię Suno

 

 

 

  • Sistena Life - najczęściej wybierana ze względu na połączenie funkcjonalności z eleganckim wyglądem oraz nowoczesną technologią

 

 

  • Valena - o prostym, a zarazem pięknym kształcie wpasowującym się w każdą aranżację

 

 

  • Cariva - sprzęt na każda kieszeń w 5 kolorach ramek, standardowy, ale niezawodny

 

 

 

  •  Valena Life - nowa wielofunkcyjna seria z mechanizmami w 3 kolorach oraz z szeroką gamą ramek.

 

 

  

Każda linia produktów Legrand oprócz funkcjonalnych urządzeń oferuje również akcesoria do ich montażu, jak i elementy osprzętu. Idealnie pasujące do siebie mechanizmy i ramki gwarantują nie tylko sprawne funkcjonowanie produktów Legrand, ale też piękny wygląd na ścianach mieszkań, domów, firm oraz innych pomieszczeń budynków mieszkalnych, biurowych i przemysłowych. Legrand to znana na całym świcie i ceniona za profesjonalizm firma. Warto jej produkty wybrać do swojego domu, by bezproblemowo korzystać z oferowanych przez nią nowoczesnych technologii.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl