ZADZWOŃ DO NAS
0
suma: 0,00 zł do kasy
Sterowniki rolet F&F - funkcjonalność i wygoda 0
Sterowniki rolet F&F - funkcjonalność i wygoda

 

Sterowniki rolet F&F - funkcjonalność i wygoda

 

Sterowniki rolet to urządzenia, które pozwolą Ci na zdalne kontrolowanie pozycji rolet, ale również otwieranie bramy czy sterowanie innymi urządzeniami z silnikiem elektrycznym jednofazowym prądu zmiennego za pomocą włączników dzwonkowych.

 

       

 

Sterownik może pracować samodzielnie lub w połączeniu z innymi modelami tego sprzętu umożliwiając w ten sposób regulację pracy wielu odbiorników naraz np.: rolet w całym domu. Włączenie silnika następuje po podaniu impulsu na jedno z wejść sterujących. Istnieje możliwość zatrzymania pracy np.: rolet na danym poziomie. W ten sposób okna mogą zostać przysłonięte do połowy. Silnik zaprogramowany jest bowiem na określony czas pozwalający na całkowite opuszczenie lub podniesienie rolety. Sterowniki rolet F&F umożliwiają płynne sterownia domową automatyką, tak by warunki panujące we wnętrzu były optymalnie dopasowane do naszych potrzeb. To wygodne urządzenia, których sprawdzone mechanizmy zostały opracowane na bazie nowoczesnych technologii sterowania.   

 

Sterowniki rolet z serii STR

To bardzo ciekawa propozycja dla klientów, którzy nie są zainteresowani skomplikowaną automatyką, a oczekują jedynie prostego sterowania roletami w rozsądnym budżecie oraz cenią sobie komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Sterowniki rolet o typach D i P, to rozwiązanie bardzo uniwersalne, współpracujące z silnikami do rolet 230 V AC oraz niskonapięciowymi silnikami prądu stałego. Pozwalają one na montaż sterowników rolet w puszkach (typ P) oraz rozdzielnicach (typ D).

 

 

Dla zwykłych użytkowników

Oprócz komfortu i bezpieczeństwa, sterowniki rolet marki F&F które znajdziesz w sklepie Tech-elektro, gwarantują skuteczność transmisji i stabilność działania oraz najdalszy zasięg propagacji fal. Do urządzeń dołączany jest konfigurator dający nieograniczone możliwości programowania, co pozwala dostosować pracę rolet do twoich potrzeb i oczekiwań. Sterowniki rolet F&F są oczywiście kompatybilne z pozostałymi elementami systemu inteligentnego domu. 

 

Zajrzyj do oferty

Po więcej informacji zapytaj handlowca

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl