Płatności

 

Przelew zwykły 
Przelew

 

Płatność gotówką
lub przy odbiorze (pobranie)
pobranie

 
Rachunek Bankowy:
SANTANDER 48 1090 2372 0000 0001 0433 9059
w tytule przelewu prosimy wpisać nr zamówienia
Opcje dostawy
 
 

  
 
 
Darmowa wysyłka przy zamówieniu powyżej 500 zł
Kontakt

 

Telefon stacjonarny

  +48 74 8154000 

Telefon komórkowy

  +48 697 054 666

  Adres E-mail

 sklep@tech-elektro.pl

Polecane produkty
Czujniki zaniku fazy CZF-333
Czujniki zaniku fazy CZF-333
145,14 zł
szt.
Czujniki zaniku fazy CZF-331
Czujniki zaniku fazy CZF-331
121,03 zł
szt.
Czujniki zaniku fazy CZF-312
Czujniki zaniku fazy CZF-312
80,00 zł
szt.
Czujniki zaniku fazy CZF-BT
Czujniki zaniku fazy CZF-BT
101,84 zł
szt.

Sterowniki rolet -STR-1

Cena: 106,76 zł 106.76
ilość szt.

towar niedostępny

Producent: F&F Filipowski
Kod produktu: STR-1

Opis

 Sterownik rolet STR-1

PRZEZNACZENIE:

Sterowniki rolet przeznaczone są do sterowania rolet (góra-dół) lub innych obiektów (np. bramy) napędzanych silnikiem elektrycznym jednofazowym prądu zmiennego za pomocą włączników chwilowych (np. dzwonkowych). Sterownik może pracować jako urządzenie samodzielne (przeznaczone do otwierania/zamykania jednej rolety), jak również możliwe jest łączenie sterowników w grupy umożliwiające centralne sterowanie wieloma roletami.

 

DZIAŁANIE:

Załączenie silnika rolety następuje poprzez chwilowe podanie impulsu (L lub N) na jedno z wejść sterujących. Silnik załączany jest na zaprogramowany wcześniej przez użytkownika czas, pozwalający na pełne podniesienie lub opuszczenie rolety. Istnieje możliwość zatrzymania uruchomionej rolety na wybranym przez użytkownika poziomie (niepełne otwarcie lub zamknięcie rolety).

 

DWUPRZICISKOWE:

Sterowanie lokalne - grupa przycisków sterująca jedną roletą; - w górę (otwarcie); - w dół (zamknięcie). Naciśnięcie przycisku lokalnego powoduje załączenie rolety na ruch w zadanym kierunku. Jeżeli roleta znajduje się już w ruchu, to naciśnięcie przycisku sterowania lokalnego spowoduje zatrzymanie rolety.

Sterowanie centralne - wspólna dla wielu sterowników (minimum dwa) grupa przycisków sterująca wszystkimi roletami będącymi w układzie sterowania centralnego; ↑↑- wszystkie w górę; ↓↓ - wszystkie w dół. Naciśnięcie przycisku sterowania centralnego powoduje załączenie rolet na ruch w zadanym kierunku. Jeżeli jedna z rolet wykonuje już ruch w tym samym kierunku, to będzie on dalej kontynuowany. W przypadku gdy wykonuje ruch w kierunku przeciwnym, to roleta najpierw zostanie zatrzymana, a następnie załączona w kierunku wynikającym z rozkazu podanego na wejście centralne.

Sterowanie centralne umożliwia tylko załączenie rolet na ruch w wybranym kierunku. Zatrzymanie rolety nastąpi dopiero po upływie zaprogramowanego czasu, lub po naciśnięciu dowolnego przycisku sterowania lokalnego.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl