ZADZWOŃ DO NAS
0
suma: 0,00 zł do kasy

Przewód płaski YDYp 2x2,5mm2 1m NKT

Cena: 3,83 zł 3.83
ilość - +
Producent: NKT
Kod produktu: YDYP2X2,5/NKT1m
Wysyłka w: 48 godzin
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
sprawdź formy dostawy

Opis

Zastosowanie:

Przewody elektroenergetyczne przeznaczone do układania na stałe wewnątrz pomieszczeń pod, w oraz na tynku.
Niniejsze wyroby mogą być instalowane wyłącznie przez osoby posiadające niezbędne wykształcenie i uprawnienia
w zakresie prac elektroinstalacyjnych. Konstrukcja tych wyrobów jest zgodna ze wskazanymi normami przedmiotowymi. W trakcie prac instalacyjnych wymagane jest stosowanie się do obowiązujących przepisów w tym zakresie.
Cables are designed for fixed installation, indoors, in air, in and under plaster.
Installation of the product should only be carried out by personnel trained and qualified for electrical works. The product is designed according to recognized standards. Applicable rules of installation must be applied at all times.

 

Szybciej, pewniej, bezpieczniej - NKT wyznacza standardy efektywności

Tego, że czas to pieniądz, nie trzeba tłumaczyć żadnemu instalatorowi. Przy dużym natłoku pracy każdy zaoszczędzony kwadrans jest cenny, bo w skali tygodnia i miesiąca robią się z tego godziny, które można zagospodarować w zupełnie inny sposób. Firma NKT doskonale rozumie potrzeby specjalistów, a dowodem na to są liczne rozwiązania, dzięki którym praca staje się nie tylko łatwiejsza i bezpieczniejsza, ale również wzrasta jej efektywność.

Łatwiejsze układanie przewodów dzięki wysokiej jakości tworzyw

Na efektywność pracy duży wpływ ma także jakość przewodów, dlatego warto postawić na wysokiej klasy wyroby NKT. Dzięki temu, że takie przewody nie mają tendencji do sprężynowania, a po rozwinięciu nie próbują wracać do pierwotnego kształtu, równe ułożenie ich na płaskiej ścianie czy suficie nie stanowi już żadnego problemu.
Znaczenie mają również właściwości wykorzystywanego tworzywa. NKT korzysta tu m.in. z mieszanki izolacyjnej własnej produkcji, która przy zachowaniu wszystkich obowiązkowych parametrów technicznych, wyróżnia się największą miękkością oraz plastycznością na rynku. Te atuty pozwalają na sprawne układanie instalacji w newralgicznych miejscach. Na łukach udaje się uniknąć wypukłości, które mogłyby być utrudnieniem, podczas nakładania masy tynkowej.
Zastosowana technologia umożliwia także szybkie ściąganie powłoki, bez ryzyka sklejenia jej z izolacją. Wyeliminowanie tego problemu znacząco skraca czas całej operacji, ponieważ pracownicy nie muszą zajmować się odizolowaniem przewodów. To także ważny krok w kierunku bezpieczeństwa.

Certyfikat PDF

Deklaracja CE


Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl